Archyvas

2011m rugsėjo 8d

 

            Dėmesio, Mokytojai, 

          Mums svarbi jūsų nuomonė apie organizuojamas bei planuojamas veiklas. Tad jei turite pageidavimų, idėjų kviečiame mintis išsakyti elektroninėje anketoje. Anketą rasite čia -->>

                                                           Rokiškio r. pradinių klasių metodinis būrelis

2011 m gegužės 7 d.

 

                   Kovo -  gegužės mėn Rokiškio pradinių klasių mokytojų metodinis būrelis, Rokiškio švietimo centras bei Obelių darželis - mokykla organizavo respublikinę I-IV klasių mokinių kompiuterinio atviruko konkursą "Tau, Mamyte". Apie konkursą daugiau skaitykite http://taumamyte.wordpress.com 

2011m kovo 23 d

Parengė Ilona Matiekuvienė

 

Suaugusieji klausosi žodžių, užuot juos girdėję.
Suaugusieji skaito žodžius, užuot juos jautę...
Suaugusieji vartoja žodžius, užuot juos mylėję...
Vaikai visai kitokie.
Vaikai su žodžiais žaidžia. Žaidimas pataiso sugadintus žodžius...
Žaidimas kuria naujus, negirdėtus, nenusakomai gražius žodžius.
Vaikai klausosi žodžių. Žodžiai - tai žmonių balsų muzika.
Vaikai jaučia žodžius. Vaikai myli žodžius.
Todėl ir žodžiai myli vaikus.
Vaikystė yra gyvenimo poezija.
Poezija yra pasaulio vaikystė. (pagal A. Novak)

      Skaitovų konkursas

 "Eilės vaikystei ir Lietuvai"

 

 Jau penkti metai kovo mėnesį Rokiškio rajono pradinių klasių mokiniai susirenka bei deklamuoja eiles skirtas vaikystei ir Lietuvai. Džiugu, kad kasmet atsiranda vis daugiau norinčių dalyvauti konkurse. Šiemet konkurso dalyvių sulaukėme iš 12 mokyklų.

      Esame labai dėkingi leidyklai „Baltos lankos“, kuri parėmė konkursą „Eilės vaikystei ir Lietuvai“ puikiomis knygutėmis ir mokytojams pristatė integruotą vadovėlį pradinukams "Vaivorykštė".

      Kadangi konkursas vyko Rokiškio krašto muziejuje, vaikams buvo pasiūlytos net dvi edukacinės programos : „Žvakių liejimas“ ir „Svečiuose pas garsiuosius Aukštaitijos grafus Tyzenhauzus“.
      Konkurso dalyvius lydėjo gera nuotaika. Namo vaikai išskubėjo nešini Rokiškio rajono švietimo skyriaus garbės raštais ir atminimo dovanėlėmis. Daugiau -->>

2011m kovo 4 d.

Parengė Rita Rimiškienė

Išvyka į Kauną

      Gražų vasario 22-osios rytą būrelis rajono pradinių klasių metodinės tarybos narių išsiruošėme į kauną. Tikslas buvo aplankyti Kauno miesto pedagogų kvalifikacijos centrą, susitikti su Kauno miesto pradinių klasių mokytojų metodinio būrelio (MB) nariais, iniciatyvinių darbo grupių lyderiais, susipažinti su jų metodine veikla, pasidalinti nuomone apie naujoves ugdymo procese ir gerąją darbo patirtį “parsivežti” į savo rajoną.

     Maloniai mus pasitiko Kauno miesto MB pirmininkė Jolanta Vengalienė ir Kauno pedagogų kvalifikacijos centro metodininkė Audronė Antanavičienė. Apžiūrėję patalpas, skirtas mokytojų kvalifikacijai kelti, mokinių darbų parodas, susitikome su miesto pradinių klasių iniciatyvinių darbo grupių lyderiais, išklausėme jų pranešimų, diskutavome. Po vaišingo pasisėdėjimo, važiavome į Kauno Panemunės pradinę mokyklą. Apžiūrėjome mokyklos patalpas, ugdymo ir mokymo priemones, išklausėme pasakojimo apie mokyklos bendruomenės veiklą. Apibendrinimui skirta valanda vyko boulinge.  Išvykos akimirkos čia -->>

   Pasisėmę gerų emocijų, sužavėtos Kauno mokytojų svetingumu ir nuoširdumu, kupinos įspūdžių grįžome į gimtąjį Rokiškį.  

 

 

2011m kovo 1 d

 

         Rajoninės II-III klasių mokinių lietuvių kalbos viktorinos "Žaidžiu žodžiu" akimirkos "Galerijoje"

2011m vasario 15d

          SVEIKINAME 

 

      Rokiškio Senamiesčio pradinės mokyklos mokytoją metodininkę,Olią Samėnienę. Jos iniciatyva ir veikla neliko nepastebėta. Mūsų kolegė apdovanota mero padėkos raštu Lietuvos valstybės atkūrimo dienos proga už aktyvią metodinę veiklą, sveikuoliškos veiklos propogavimą, naujų renginių inicijavimą ir organizavimą rajone. 

 

DĖMESIO

2011m vasario 14 d.

 

                            Keičiasi lietuvių kalbos viktorinos "Žaidžiu žodžiu" laikas.

Viktorina vyks kovo 1d. 12 val. Rokiškio pradinėje mokykloje.

2011m vasario 14d.


 

Sugrįžus iš Septintojo Lietuvos novatoriško švietimo forumo

 

             Vasario 4 d. Kaune, viešbučio „Park Inn Kaunas“ konferencijų centre vyko Švietimo ir mokslo ministerijos ir bendrovės „Microsoft“ organizuojamas Septintasis Lietuvos novatoriško švietimo forumas.

               Į renginį buvo pakviesti konkurso „Virtuali kelionė klasėje“ dalyvavusieji mokytojai novatoriai, jų mokyklų vadovai bei IKT lyderių programos dalyviai. Forume mokytojai pasidalino novatoriško mokymo ir mokymosi idėjomis, turėjo galimybę iš arčiau susipažinti su naujomis technologijomis švietimui.

             Forume dalyvavo ir mūsų rajono mokytojai ir vadovai: mokytojos Loreta Baravickienė, Rima Pivoriūnienė, Dalia Skeirienė bei Rokiškio "Varpelio" darželio - mokyklos direktorė Sigita Baranovskienė. Mokytojos Loreta ir Rima konkursui pateikė pamokų planus. Mokytojos Rimos pamokos planas pretendavo į apdovanojimus. Mokytojoms buvo įteikti pažymėjimai, kad jų darbai patalpinami emokyklos portale. IKT lyderių programos dalyviams įteikti  Lietuvos švietimo ministro padėkos raštai už aktyvią novatorišką veiklą.

Daugiau -->>

2011m. sausio 24 d.

Parengė Olia Samėnienė                                                               

                                                                 Sveikata brangiausias turtas, ar žinai-

                                                               Tad ją saugot, mielas vaike, privalai.

                                                         Mokytojams irgi reikia pagalvot-

                                                                  Kaip sveikatą savo brangią patausot...

                                                                                                    Jolita Žaliauskienė

 

                                              Sveikai gyventi – SMAGU !

 

         Rokiškio rajono pradinių klasių mokytojų metodinis būrelis ir visuomenės sveikatos biuras inicijavo rajono pradinių klasių mokinių ir mokytojų konkursą ,,Sveikatiada“.

          2011m sausio 20d. Senamiesčio pradinėje mokykloje rinkosi ,,sveikuoliukai“ iš devynių rajono mokyklų. Pasveikinti ,,Sveikatiados“ dalyvių atvyko švietimo skyriaus vyriausioji specialistė Loreta Grochauskienė, vicemeras Albinas Urbonas. Į renginį atskubėjo ir Pepė (mokytoja Dainora Mineikienė), kuri labai norėjo būti sveika ir linksma.

          Organizatorės Olia Samėnienė ir Nijolė Fijalkauskienė ,,Sveikatiadą“ pradėjo šūkiu: SVEIKAI GYVENTI YRA SMAGU! Dalyvių žinias, kūrybiškumą, vikrumą bei išradingumą vertino kompetentinga komisija, kurią sudarė sveikatos priežiūros specialistės, mokytojai, pavaduotoja ugdymui.

           Pirmoji užduotis- sveikuoliško patiekalo pristatymas, degustacija. Visos komandos buvo labai išradingos, namų darbą atliko puikiai. Po to mokiniai sprendė testą, o mokytojai rašė, kaip jie ir jų mokyklos propaguoja sveiką gyvenimo būdą bei kūrė balades, dainas, poemas, eilėraščius apie sveikatą. Vėliau šią kūrybą skaitė ,,Sveikatiados“ dalyviams. Buvo nepakartojama! Komandos varžėsi pirmosios pagalbos teikimo, problemų sprendimo rungtyse, išbandė jėgas linksmosiose estafetėse.   

           Renginio pabaigoje Pepė ,,Sveikatiados“ dalyvius mokė sveikuoliškos mankštos.

Visi dalyviai buvo paskatinti ir apdovanoti medumi, ananasais ir dovanomis. Visoms komandoms bus įteiktos švietimo centro padėkos. Individualiai nominuoti penki ,,Sveikatiados“ dalyviai, kurie kažkuo išsiskyrė, nustebino. O komandinėje rungtyje geriausiai pasirodė ir pirmą vietą iškovojo Rokiškio pradinės mokyklos mokiniai bei mokytoja. Antra vieta atiteko Obelių darželio – mokyklos komandai, o trečią vietą pasidalino Kavoliškio darželis – mokykla ir Senamiesčio pradinė mokykla.

              Džiugu, kad sveikata rūpi visiems: ir mažiems, ir dideliems.  Į galeriją -->

 

Lietuvių kalbos viktorina "ŽAIDŽIU ŽODŽIU"

2011m sausio 14 d

                  Kviečiame Rokiškio rajono II-III klasių mokinius dalyvauti lietuvių kalbos viktorinoje "Žaidžiu žodžiu". Viktorina vyks 2011 m vasario 17 d. 12 val. Rokiškio pradinėje mokykloje.

                 Dalyviai registruojami iki 2011m vasario 7 d. e. paštu: rositalas@gmail.com

                 Informacija teikiama tel.861049506 Dalia Skeirenė.

                

                

Atsisiųsti
Viktorinos sąlygos, rekomendacijos
2011_viktorina.zip
Compressed Archive in ZIP Format [260.1 KB]
Download